ان وی ار nvr چیست؟

 ان وی ار nvr یا همان NETWORK VIDEO RECORDER جهت ضبط تصاویر دوربینهای تحت شبکه استفاده میشود.

در سیستمهای مدار بسته آنالوگ به دو روش کارتهایی که در داخل کامپیوتر نصب میشود و دستگاه دی وی آر DIGITAL VIDEO RECORDER استفاده میشود.

اما تا قبل از ساخت دستگاههای ان وی ار nvr رکورد دوربینهای تحت شبکه فقط توسط برخی نرم افزارها آن هم روی کامپیوتر امکان پذیر بود که مشکلاتی از نظیر ویندوز و سخت افزار کامپیوتر مورد نظر و در کل ویندوز بیس بودن را داشت

دستگاههای ان وی ار nvr همانند دستگاههای دی وی آر بی نیاز به کامپیوتر هستند عمده آنها لینوکس بیس هستند و از هاردهای زیادی پشتیبانی کرده و برندهای متنوعی را باهم میبیند و عمدتا قابلیتهای جالبی برای هر مشتری دارند که در حالت نرم افزاری کمتر دیده میشود.

من پیشنهاد میکنم هر شخصی که دوربین مدار بسته تحت شبکه میخواهد نصب نماید حتما از ان وی آر استد الون استفاده نماید.

 

تصویری از نصب ان وی ار nvr

 

یکی از مزایای مهم سیستم های ان وی ار nvr را میتوان Stand-alone بودن این سیستم ها به معنی بی نیاز به سیستم جانبی کامپیوتری و PC Server ها بر شمرد که باعث پایداری (Stable) سیستم و تضمین انجام وظایف در طولانی مدت میگردد.

سیستم های ان وی ار nvr با توجه به سیستم عامل Linux موجود در سیستم و امکان افزایش فضای ذخیره سازی اطلاعات ، توانایی تهیه پشتیبان اطلاعاتی (backup) از تصاویر بصورت همزمان روی حافظه های نوری مانند CD یا DVD و … را دارد. در عین حال با بهره گیری از جدید ترین روشهای فشرده سازی تصویر حجم و زمان Recording را افزایش داده و با انجام Encoding خاص امنیت اطلاعات را حفظ می کند.

 

 

 

ان وی ار nvr

ان وی ار nvr

نمايندگي مجاز دستگاه NVR هاكويژن

نمايندگي مجازهاكويژن

نمايندگي مجاز دوربين مداربسته هاكويژن 

لطفابراي اطلاعات بيشتر باكارشناسان شركت تماس حاصل فرماييد: 02188969603(10خط ويژه)