تلفن ساده US102-YN IP Phone - Front view

تلفن تحت شبکه مدل Escene US102-YN با پشتیبانی از دو خط، ۹ کلید قابل برنامه ریزی، کنفرانس سه نفره، کیفیت صدای بالا و قابلیت تنظیم صدای فرستنده و گیرنده به صورت مجزا در بین IP Phone  ها  از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

 

در بین IP Phone های شرکت Escene مدل کارشناسی US102-YN با پشتیبانی از دو خط، انتخابی مناسب برای دفاتر کوچک و متوسط می‌باشد. همچنین با توجه به ۹ کلید قابل برنامه‌ریزی و قیمت رقابتی می‌تواند گزینه مقرون به صرفه‌ای برای سازمان‌های بزرگ با تعداد کاربران بالا باشد.

 

این IP Phone ها دارای ویژگی‌های قدرتمند تلفنی از قبیل کنفرانس چند طرفه  

Call Hold, Call Transfer, Call Waiting, Caller ID, Auto Answer, Voice Mail و غیره می‌باشد

آکووکس - Akuvox تلفن IP ساده SP-R52P

تلفن تحت شبکه ساده Akuvox SP-R52  و مدل PoE دار آن Akuvox SP-R52P  با طراحی مدرن، کیفیت صدای HD و کیفیت فوق العاده بهترین گزینه برای کارشناسان دفاتر متوسط و بزرگ می باشد.

تلفن ویپ مدل Akuvox SP-R52P با پشتیبانی از دو اکانت SIP، ظاهری زیبا، قیمت رقابتی و پشتیبانی فنی توسط شرکت ساعیان ارتباط به عنوان تنها نماینده انحصاری آکووکس در ایران، انتخاب ایده آلی برای برقراری مکالمات تلفنی در بستر VoIP است.

از ویژگی های این IP Phone می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صفحه نمایش گرافیکی"2.3 به ابعاد 64*132 با نور پس زمینه (Backlight)
  • قابل نصب روی دیوار
  • 31 کلید شامل 4 کلید Softkey
  • پورت RJ9 برای Handset
  • پورت RJ9 برای Headset
  • دو پورت شبکه RJ45 10/100M
  • پشتیبانی ازPoE

 

  تلفن ساده T22 IP Phone - Yealink T19 IP Phone یالینک

گوشی تلفن IP دوخطه یالینک مدل Yealink T22

گوشی ویپ Yealink T22 و مدل POEدار آن Yealink T22P از نسل جدید گوشی‌های یالینک است که برای سازمان‌های متوسط طراحی شده است. نسل جدیدی از گوشی های اداری تحت شبکه، مناسب برای سازمان‌هایی که نیازمند ارتباط صوتی با کیفیت عالی هستند. از این گوشی می‎توان به صورت رومیزی و دیواری استفاده کرد.